PROTEKO / OFERTA ROZWIĄZAŃ / Systemy nagłośnienia

Systemy nagłośnienia


 

Systemy nagłośnienie każdego obiektu są realizowane indywidualnie w oparciu o doświadczenie i wiedzę projektantów. Do badań i analiz akustycznych wykorzystywana jest nowoczesna aparatura i oprogramowanie. Rejestracja, przetwarzanie i korekcja oraz wzmacnianie i emisja dźwięku realizowana jest przez różnorodne urządzenia elektroniczne: mikrofony przewodowe i bezprzewodowe , odtwarzacze i nagrywarki ( MiniDisc, magnetofony, CD, DVD), komputery, tunery i dekodery TV , systemy tłumaczeń symultanicznych , systemy konferencyjne i wideokonferencyjne, miksery, korektory i procesory dźwięku , matryce i przełączniki audio , przedwzmacniacze i wzmacniacze, urządzenia głośnikowe

 

Posiadamy doświadczenie w nagłośnieniu sal konferencyjnych i widowiskowych , pubów, sklepów, szkół, kościołów, hoteli, supermarketów i innych obiektów użyteczności publicznej. Wyposażamy zarówno pomieszczenia o stosunkowo niewielkiej powierzchni sprzedaży rzędu 100 m2, jak i obiekty o powierzchni ponad 5000 m2. Instalacje wykonujemy w oparciu o uznane na rynku marki. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, włącznie z elementami wykonywanymi na specjalne zamówienie przez naszych kooperantów w kraju i za granicą.

 

Oferujemy rozwiązania nagłośnieniowe :


 - Nagłośnienie sal konferencyjnych

 - Systemy Kina Domowego

 - Nagłośnienie pomieszczeń sklepowych, hal wystawowych, boisk

 - Nagłośnienie pubów i restauracji

 - DSO – Dźwiękowy System Ostrzegawczy

 - Multiroom - Nagłośnienie do wielu pomieszczeń, wykorzystanie równocześnie wielu źródeł              dźwięku: CD, DVD, tuner, magnetofon, serwer z multimediami, etc...

 

Dla dużych obiektów i DSO oferujemy systemy nagłośnieniowe wykonane w technologii 100V. Technologia ta pozwala na utworzenie niezawodnego systemu nagłośnienia przy dłuższych odległościach pomiędzy urządzeniami wzmacniającymi a głośnikami. W systemach opartych na tej technologii stosowane są zabezpieczenia wzmacniaczy, które uniemożliwiają ich zniszczenie podczas zwarcia instalacji głośnikowej. Głośniki również są zabezpieczone przez transformatory zapobiegające przepaleniu się cewki. Dodatkowo transformatory z kilkoma odczepami mocy umożliwiają indywidualny dobór poziomu dźwięku emitowanego przez dane źródło.

 

Głośniki


W ofercie posiadamy szeroką ofertę głośników dla instalacji 100V, zarówno niskobudżetowe jak i klasy HiFi. W zależności od sposobu zabudowy i montażu oferujemy następujące rodzaje głośników:


- głośniki sufitowe

- głośniki skrzynkowe – kolumny

- głośniki wiszące - sferyczne.

 

 

Zintegrowane zestawy dla pubów i dyskotek

Zestawy składające ze wzmacniacza, głośników subwoofer i głośników uniwersalnych to tanie, kompaktowe, kompletne, funkcjonalne i niezawodne rozwiązanie audio o bardzo dużych możliwościach, przeznaczone do profesjonalnego zastosowania w barach, pubach, dyskotekach, restauracjach, tawernach, klubach muzycznych, salach tanecznych, ośrodkach rekreacji, centrach sportowych, salach do aerobicu i innych lokalach, które przez zastosowany potrójny system zabezpieczeń mogą pracować bez problemów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.