PROTEKO / AKTUALNOŚCI / Najtańszy zestaw interaktywny z 5 letnią gwarancją na projektor na rynku - Dualboard 1279+SONY SX125

Najtańszy zestaw interaktywny z 5 letnią gwarancją na projektor na rynku - Dualboard 1279+SONY SX125

Dodano: 2013-06-04

 

 

E-zasoby MegaMatma.pl to ogromna internetowa baza wiedzy matematycznej od podstawówki (klasy 4-6), przez gimnazjum, szkołę ponadgimnazjalną i studia, przygotowana w oparciu o nową podstawę programową z matematyki. Materiały stworzone przez nauczycieli, autorów podręczników i egzaminatorów.


Wszystkie treści są recenzowane pod kątem merytorycznym i dydaktycznym przez cenionego rzeczoznawcę MEN dr Alicję Molęda.

 

Dostęp do MegaMatma.pl to:

  • kilkaset obszernych tematów z wiedzą z matematyki na każdy poziom edukacji
  • zadania i przykłady z dokładnymi rozwiązaniami krok po kroku
  • baza klasówek on-line w formie testów i zadań otwartych z rozwiązaniem każdego zadania
  • setki pojęć matematycznych w postaci słownika zintegrowanego z treścią
  • tablice matematyczne definicji i wzorów matematycznych
  • autorskie arkusze maturalne i egzaminy gimnazjalne on-line z rozwiązaniami każdego zadania
  • kącik zagadnień spoza podstawy programowej i na poziom rozszerzony

 

MegaMatma.pl to narzędzie zastępujące tradycyjne podręczniki, zbiory zadań i tablice matematyczne w nowoczesnej, cyfrowej szkole. To 

elektroniczne e-zasoby dostępne na każdym urządzeniu (komputer PC, laptop, tablet, iPad, smartphone itp.) z dostępem do Internetu, poprzez login i hasło użytkownika.

 

MegaMatma.pl nie wymaga instalacji nietypowych rozszerzeń przeglądarki internetowej, oraz żadnego dodatkowego oprogramowania. To doskonałe narzędzie do nauki w pracowniach komputerowych lub z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Dostęp do e-zasobów MegaMatma.pl jest wykorzystywany przez uczniów i nauczycieli w szkołach i w domu, bez konieczności korzystania z drukowanych podręczników.


 

Oferta ważna do 30.06.2013 lub wyczerpania zapasów