Matryca audio PVS-AM


ZASTOSOWANIE

Matryca audio PVS-AM sterowana z jednostki centralnej PVS-MCU umożliwia przełączanie sygnałów audio stereo pomiędzy różnymi wejściami i różnymi wyjściami. 

BUDOWA
Matryca PVS-AM jest wykonana w postaci metalowej obudowy RACK o wysokości 1U. Wewnątrz obudowy można zainstalować od 1 do 4 modułów 4/1. Zainstalowanie dwóch modułów daje matrycę 8,2, trzech matrycę 12/3 a czterech matrycę 16/4. 

Na płycie czołowej obudowy PVS-AM ponumerowane kontrolki sygnalizują stan matrycy. Skrajnie prawa kontrolka sygnalizuje zasilanie całości, reszta kontrolek jest pogrupowana po pięć na każde wyjście. Kodowa informacja danej "piątki" przekazuje informację które wejście jest przyłączone do danego wyjścia. 
 

    

ZASADA DZIAŁANIA
każdy podstawowy moduł matrycy 4/1 jest w systemie PVS indywidualnym adresem systemowym. W sumie w systemie można zainstalować łącznie 32 różnych modułów matryc 4/1. Ponieważ obudowa w której instalowane są moduły matryc nie ma własnego zasilacza , więc podczas projektowania systemu należy wziąć pod uwagę ograniczenia zasilacza jednostki centralnej - złącze ZAV. Tym złączem oprócz zasilania podawane są do modułów matryc sygnały sterowania. Moduły matryc nie podłączone do jednostki centralnej nie przełączają żadnego sygnału. 


DANE TECHNICZNE 
Napięcie zasilania 12V DC
Pobór mocy 24W
Wymiary 439 x 44 x 255
Protokół sterowania CSM
Szybkość przełączania 50ms
Szerokość pasma ( -3dB ) symetryczne / niesymetryczne 50 kHz
Stosunek S/N Sym 75 dB; niesymetryczne 71 dB
Waga ok. 1500g
 

 

SCHEMAT IDEOWY MATRYCY AUDIO

 

 
 
  • Twoje imię, nazwisko:
    Numer telefonu:
    Adres mail:
    Produkt:
    Treść wiadomości: