Projektory PANASONIC


Najnowsze projektory Panasonic Seria LX/LW,  przeznaczone do szerokiego grona odbiorców biznesowych i edukacyjnych. Zapewniają jasność od 2200 (model PT-LX22E) do 3000 (model PT-LX30HE) ANSI lumenów i znakomity kontrast (do 3000:1) - parametry gwarantujące jasny i wyraźny obraz z doskonałym odwzorowaniem barw.


Żywotność lampy - podobnie jak i trzywarstwowego filtra powietrza wynosi 4000 godzin, co zapewnia urządzeniu bezobsługowość. Projektory są ciche (29 dB - tryb Eco) i bardzo wygodne w eksploatacji. Modele Panasonic PT-LW25H/LX30H/LX26HE mają wbudowany głośnik - pozwalający na odtwarzanie dźwięku bezpośrednio z projektora.

Użytkownicy mogą liczyć także na funkcje zoomu optycznego, automatycznego wyszukiwania sygnału czy automatycznej korekcji efektu trapezowego (Keystone), dostępny jest też tryb tablicy kolorowej. Wszystko to powoduje, że projektory sprawdzą się w każdym pomieszczeniu - bez względu na warunki. Ich pracą można zarządzać przez sieć LAN, dodatkowo administrator może otrzymywać informację e-mail na temat przebiegu pracy urządzenia oraz o ewentualnych problemach. Bezpieczeństwo lamp po nagłym odcięciu zasilania gwarantuje funkcja Direct Power Off, która odpowiada za podtrzymanie chłodzenia lamp zabezpieczając je przed uszkodzeniem.

Dla firmy Panasonic bardzo ważna jest ekologia. Obudowy projektorów nie są powlekane, aby łatwiej ulegały przetworzeniu, zaś obiektywy zbudowane są z soczewek ze szkła bezołowiowego. Zarówno lampę jak i filtry powietrza wyróżnia długa żywotność. W trybie czuwania (stand-by Eco) pobór mocy wynosi zaledwie 0,47 W.

 
W ramach Panasonic seria LX/LW są dostępne modele:
 PT-LW25HE
 PT-LX22E
 PT-LX26E
 PT-LX26HE
 PT-LX30HE
 
Parametry techniczne - pobierz folder 
  • Twoje imię, nazwisko:
    Numer telefonu:
    Adres mail:
    Produkt:
    Treść wiadomości: