Projektory EPSON


Epson jest światowym lider w dziedzinie produktów obrazowania graficznego.  Swoją innowacyjnością i kreatywnością, firma Epson wykracza poza wizje i oczekiwania klientów na całym świecie.  Oferuje produkty znane z doskonałej jakości, funkcjonalności, kompaktowości i wydajnego zużycia energii. 

 

Projektory instalacyjne 3LCD Epson z serii EB-G6 o rozdzielczościach od XGA do WUXGA

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów firma Epson poszerzyła ofertę modeli do instalacji, aby zaproponować szeroki wybór produktów dopasowanych do każdych potrzeb — od lekkich projektorów o jasności 4000 lumenów po zaawansowane modele o jasności 10 000 lumenów. Oprócz produktów dla klientów z sektorów biznesu i edukacji firma Epson oferuje też modele przeznaczone do bardziej wymagających środowisk, takich jak zakłady produkcyjne, kluby i stadiony. Wybrane projektory Epson są pyło- i piaskoodporne, podczas gdy inne mogą pracować w temperaturach do 50°C. Każdy model jest wyposażony w szereg funkcji, które minimalizują koszty eksploatacji, ułatwiają obsługę i zapewniają najwyższą jakość obrazu. 

 

Unikalne funkcje
Zaprojektowane przez firmę Epson unikalne funkcje zapewniają maksymalną efektywność i łatwość obsługi projektorów. Oto niektóre z nich:
- Technologia błyskawicznego włączania/wyłączania oznacza, że nie jest potrzebny czas na rozgrzanie/ochłodzenie.
- Klucz USB szybkiego połączenia bezprzewodowego zapewnia bezprzewodową łączność plug-and-play.- Oprogramowanie EasyMP umożliwia zdalne konfigurowanie i monitorowanie projektorów i może wysyłać pocztą e-mail ostrzeżenia o poważnych problemach, np. przegrzaniu się lamp.
- Technologia Edge Blending umożliwia wielkoskalową projekcję obrazu z kilku komputerów i projektorów. Wirtualne wyświetlanie na kilku ekranach umożliwia projekcję obrazu z czterech aplikacji na jednym komputerze przy użyciu czterech projektorów.
- Funkcja superrozdzielczości zapewnia jakość obrazu przewyższającą jakość HD.

 

 

      


 

Podczas targów ISE 2013 firma Epson zaprezentowała sześć nowych projektorów instalacyjnych:

 

  EB-G6650WU (full HD, 6000 ANSI lm, WUXGA) 

  EB-G6550WU (full HD, 6000 ANSI lm, WUXGA)

  EB-G6450WU (full HD, 6000 ANSI lm, WUXGA)

  EB-G6350W  (7000 ANSI lm, XGA) 

  EB-G6250W (HD Ready, 6500 ANSI lm, WXGA)

  EB-G6050W (HD Ready, 5500 ANSI lm, WXGA) 


Wszystkie cechują się obecnością autorskich funkcji (w tym Edge Blending i ujednolicenie kolorów), wymiennymi obiektywami i przeznaczone są do montażu w aulach wykładowczych oraz dużych salach konferencyjnych.Poszczególne modele różnią się między sobą jasnością oraz rozdzielczością. Wartości tej pierwszej wahają się pomiędzy 4500, a 7000 lumenów. Jeżeli natomiast mowa o rozdzielczości – modele z WU w nazwie charakteryzują się WUXGA (1920x1200), W – WXGA (1280×800), natomiast G6350 ma jedynie XGA (1024×768), co jednak nadrabia jasnością (7000 lumenów). Projektory WU dodatkowo zostały wyposażone w funkcję interpolacji klatek.Odpowiednią jakość wyświetlanego obrazu i dobre odwzorowanie kolorów gwarantuje system 3LCD. Między innymi dzięki temu projektory można obracać w pionie o 360 stopni – użytkownicy mogą więc bez większych trudności kierować projekcje zgodnie z preferencjami.

 

 

Projektory instalacyjne Epson EB-G6900WU i EB-G6800 

Model Epson EB-G6900WU  cechuje się rozdzielczością WUXGA i jasność 6000 ANSI lm, a EB-G6800  wyświetla obrazy w rozdzielczości XGA z jasnością 7000 ANSI lm. Dużą zaletą tych modeli jest złącze HDBaseT pozwalające na przesyłanie pięciu sygnałów, w tym nieskompresowanego wideo HD, audio, zasilania i sterowania, niskim kosztem na odległość do 100 m przy użyciu standardowego kabla Cat5/6.  Obrazy wyświetlane na wypukłych lub wklęsłych powierzchniach są automatycznie korygowane tak, aby widzowie oglądali je bez zniekształceń. Ponadto projektor można obracać w pionie o 360 stopni, użytkownicy mogą więc z łatwością kierować projekcję na dowolne miejsce w sali.


Nowe projektory zaopatrzone są we wszystkie techniczne rozwiązania najwyższej klasy, do których są przyzwyczajeni nabywcy produktów firmy Epson. Kolory są wiernie i precyzyjnie odtwarzane poprzez system 3LCD firmy Epson, a jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego pozwala na wyświetlanie obrazów w różnych warunkach oświetleniowych.


Obydwa modele są wyposażone w szereg funkcji, które ułatwiają ich konfigurowanie i obsługę, jak wyrównanie pikseli i ujednolicenie kolorów. Dzięki tym funkcjom po zamontowaniu projektorów można całkowicie skupić się na prezentowaniu materiału, nie tracąc czasu na regulowanie ustawień ekranu.

 

 

 

 

Specyficzne wymagania użytkowników z sektora edukacyjnego umożliwiła stworzenie specjalnej oferty projektorów. Produkty te dostosowane są do wymagań i oczekiwań jednostek edukacyjnych na całym świecie.


 

 

Epson dla edukacji to:

 


 • Szeroka oferta modeli edukacyjnych

 • Zwiększenie interakcji podczas zajęć dzięki wspaniałej jakości obrazu i możliwościom dźwiękowym

 • Urządzenia proste w obłudze, niezawodne, niezwykle bezpieczne, przyjazne dla środowiska

 • Korekcja zniekształceń trapezowych-natychmiastowy obraz o odpowiednim kształcie

 • Tryb tablica-wysokiej jakości obrazy nawet na zielonych i czarnych tablicach

 • Funkcje przeciwkradzieżowe

 • 3 lata gwarancji i niski koszt użytkowania!!


 

Przykładowe modele projektorów EPSON do zastosowań edukacyjnych:

 

 EB-W12 (WXGA, 16:10, 2800 ANSI lm, możliwość wyświetlania obrazu z pamięci USB) 

 EB-915W (WXGA, 16:10, 3200 ANSI lm, HDMI, LAN, USB) 

 EB-925 (XGA, 4:3, 3500 ANSI lm,  HDMI, LAN, USB)  

 EB-440W (WXGA, 16:10, 2200 ANSI lm, 1600:1, ultrakrótka odległość wyśietlania, uchwyt do montazu ściennego) 

 EB-450 ( (WXGA, 16:10, 2500 ANSI lm, 2000:1, ultrakrótka odległość wyśietlania, uchwyt do montazu ściennego ) 

  

 

 

 

 • Twoje imię, nazwisko:
  Numer telefonu:
  Adres mail:
  Produkt:
  Treść wiadomości: