PROTEKO / AKTUALNOŚCI / Uniwersalny projektor HD Epson EB-915W w atrakcyjnej cenie

Uniwersalny projektor HD Epson EB-915W w atrakcyjnej cenie

Dodano: 2012-02-28

 

Idealny obraz WXGA w formacie 16:10, nawet w świetle dziennym i przy włączonym oświetleniu, dzięki czemu odbiorcy mogą robić notatki. Technologia Epson 3LCD oraz bardzo duże natężenie światła białego i barwnego na poziomie 3200 lumenów, zapewnią wyjątkowo wyraźny obraz w każdych warunkach.

 

 


Efektywniejsze prezentacje
Przydatne funkcje projektora EB-915W zwiększają efektywność prezentacji. Wydajny wbudowany głośnik 16 W zapewnia lepszą słyszalność dźwięku, a wejście na mikrofon poszerza gamę zastosowań. Dzięki połączeniu z aparatem do dokumentów Epson ELP-DC06 można na dużym ekranie pokazywać obiekty trójwymiarowe. Obrazy można również prezentować, wyświetlając je za pomocą funkcji pokazu slajdów EasyMP bezpośrednio z napędu USB, aparatu fotograficznego lub przenośnego dysku twardego.

Bezproblemowa instalacja
Projektor EB-915W instaluje się bez problemów niezależnie od układu pomieszczenia. Nawet w przypadku ustawienia projektora pod kątem do ekranu wyświetlany obraz można szybko dopasować, korzystając z funkcji automatycznej pionowej korekcji geometrii obrazu i ręcznej korekcji poziomej, a uniwersalność urządzenia dodatkowo zwiększa 1,6-krotny zoom optyczny. Użytek biurkowy ułatwia stopka projektora, która umożliwia ustawienie go pod kątem do 16 stopni.

Łatwe sterowanie i kontrola
Zainstalowanymi projektorami można łatwo sterować i monitorować je za pomocą zaawansowanych funkcji sieciowych firmy Epson. Wejście LAN umożliwia rozpowszechnianie obrazu i dźwięku w sieci. Ustawienia takie jak godziny włączania i wyłączania projektorów można określać z jednego miejsca w sieci, oszczędzając czas i nakłady pracy. Natomiast konfigurując automatyczne alerty e-mail dotyczące temperatury i stanu lampy, można wyeliminować potrzebę fizycznych kontroli i odciążyć informatyków.

Duże możliwości podłączania
Projektor EB-915W ma wiele opcji połączeń odpowiednich do różnych potrzeb, w tym wejście HDMI. Opcjonalny moduł bezprzewodowy i klucz szybkiego połączenia bezprzewodowego umożliwiają błyskawiczne nawiązanie połączenia z siecią bezprzewodową i rozpoczęcie prezentacji. Dzięki wyświetlaczowi USB „3 w 1” do podłączenia laptopa do projektora wystarczy jeden kabel USB. 

Niskie koszty posiadania
Projektor EB-915W odciąża budżet i umożliwia obniżenie kosztów posiadania dzięki długiej żywotności lampy wynoszącej 6000 godzin (w trybie ekonomicznym) i udoskonalonemu filtrowi przeciwpyłowemu, który wydłuża cykl konserwacji do 5000 godzin.

 
  • Doskonały obraz - Technologia 3LCD
  • Bardzo duża jasność - Natężenie światła białego i barwnego na poziomie 3200 lumenów 
  • Udoskonalony dźwięk - Wbudowany głośnik 16 W
  • Łatwa konfiguracja - Automatyczna pionowa korekcja geometrii obrazu
  • Wyraźniejszy dźwięk - Wejście na mikrofon