PROTEKO / AKTUALNOŚCI / Epson - nowe projektory interaktywne

Epson - nowe projektory interaktywne

Dodano: 2011-07-25

Nowe projektory interaktywne mogą rzutować obrazy na płaszczyzny pionowe i poziome - m.in. na blat biurka - bez konieczności korzystania ze specjalnych ekranów lub tablic interaktywnych.

 

Dla instytucji edukacyjnych:
EB-455Wi i EB-465i to projektory o ultrabliskiej projekcji, które mogą wyświetlać obraz na dowolnej powierzchni i są wyposażone w cyfrowe pióro oraz uchwyt do montażu na ścianie. Dzięki nim szkoły będą mogły w łatwy i niedrogi sposób wprowadzić nauczanie interaktywne bez potrzeby korzystania z oddzielnego ekranu lub tablicy interaktywnej.


Do instalacji:
EB-Z8000WU to pierwszy na świecie projektor 3LCD WUXA oferujący 6000 lumenów natężenia światła barwnego (Colour Light Output) i kontrast 5000:1, co zapewnia imponującą jakość obrazu w każdym dużym pomieszczeniu, także w salach kinowych.


EB-G5750WU / EB-G5650W zapewniają wysoką jakość obrazu i łatwość instalacji. Są idealne dla firm, szkół wyższych i instytucji rządowych. Zaprojektowano je pod kątem instalacji w audytoriach lub salach wykładowych, ale można ich również używać w symulatorach, muzeach, galeriach i kinach, a także środowiskach medycznych. Modele EB-5450WU i EB-5750WU posiadają rozdzielczość WUXGA (1920x1200).


Dla biznesu:
EB-915W / EB-925 to projektory o bardzo wysokiej jasności, które można zamontować pod sufitem lub ustawić na biurku. Oferują szeroką gamę funkcji, które przydają się podczas prezentacji biznesowych.
• Projektory z serii EB-1700 to połączenie wysokiej jakości i jasności obrazu z niewielkimi wymiarami i wagą. Są idealnym narzędziem dla użytkowników mobilnych.


Do kina domowego:
EH-R4000 to projektor Full HD bardzo wysokiej jakości przeznaczony dla entuzjastów kina domowego. Jest wyposażony w nową technologię refleksyjnego panelu 3LCD, która zapewnia niezapomniane wrażenia kinowe z dynamicznym współczynnikiem kontrastu równym 1000 000:1.