PROTEKO / OFERTA PRODUKTÓW / Monitory interaktywne / Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 65


Avtek TouchScreen 65 to wysokiej jakości połączenie monitora LCD z tablicą interaktywną. Przekątna ekranu to aż 65 cali, dzięki czemu jest to idealny następca zarówno tradycyjnych tablic interaktywnych, jak również narzędzie do wyświetlania i prezentacji do nowoczesnych sal konferencyjnych.

W pracowniach szkolnych sprawdzi się przede wszystkim w funkcji tablicy interaktywnej, dając możliwość obsługi 2 osobom jednocześnie. Można go również używać do wyświetlania filmów z DVD lub BluRay.


Avtek TouchScreen 65 zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki rozdzielczości Full HD i podświetleniu LED, które dodatkowo zapewnia świetną widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach. Wysoką jakość dźwięku uzyskano poprzez zastosowanie wbudowanych głośników 2 x 10 W. Monitor można podłączyć do dowolnego komputera, odtwarzacza DVD, BluRay lub do wizualizera.
Połączenie technologii dotykowej optycznej z podczerwienią zapewnia większą dokładność, czułość a także odporność na kurz i wilgoć.
 
Żywotność panelu wynosi 30 000 godzin, co zakładając pracę przez 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, daje w przeliczeniu ok. 20 lat pracy. Nie wymaga przy tym żadnej konserwacji, wymiany lamp i czyszczenia, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych projektorów.
 
Jest to również rozwiązanie ekologiczne, ponieważ urządzenie automatycznie przechodzi w stan czuwania (<0.5 W) w momencie, gdy nie ma źródła sygnału i w odróżnieniu od projektorów nie generuje szkodliwych odpadów w postaci rtęciowych lamp projekcyjnych.

Monitor dotykowy LED
Przekątna: 65"
Rozdzielczość: FullHD (1.920 x 1.080)  
Jasność: 360 cd/m2
Kontrast: 4.000:1
Technologia optyczna i IR

 pełna specyfikacja - pobierz 

 

  • Twoje imię, nazwisko:
    Numer telefonu:
    Adres mail:
    Produkt:
    Treść wiadomości: